Milan Mach
tel : +420 775 030 374
email : udelam.spravim@seznam.cz
Hodinový manžel - Praha a okolí Vám dokáže rychle a odborně pomoci s opravami doma i v kanceláři.

Zavolejte kdykoli na +420 775 030 374 , +420 732 931 303

tel :  732 931 303
tel : 732 931 303
Náš hodinový manžel Vám rychle a spolehlivě pomůže.Je odborník v montáži nábytku,Praskla Vám žárovka v lednici a nevíte jak na to?Zavolejte našemu hodinovému manželovi.
Jarní a vánoční úklid?Udržení pořádku v domě nebo bytě?Hospodyňka si ví vždy rady.Sympatické mladé paní Vám přijdou uklidit,vyžehlit,vyprat,umýt okna nebo pomoct na zahradě.Stačí zvednout telefon a zavolat.
Prodejna a servis SEKAČKY – ZAHRADNÍ TECHNIKA nabízí zajímavé sezónní akce a slevy na sortiment zahradní sekačky a zahradní technika nejen pro tento rok.
Vyberte si žaluzie pro váš domov. Máme pro Vás připravenou širokou škálu veškeré vnitřní i venkovní stínící techniky, vertikální žaluzie či horziontální žaluzie.
Firma TEVEKO s. r. o. navrhuje, vyrábí a montuje nerezové zábradlí a schodiště, nerez prvky interiérů a exteriérů, to vše v kombinaci se sklem, dřevem a dalšími materiály.
Náš sortiment zahrnuje povlečení, přikrývky, polštáře, froté ručníky, osušky, ubrusy, dekorace, samolepky na zeď, prostěradla a veškerý bytový textil.
V této sekci naleznete výběr povlečení různých rozměrů a typů. Povlečení námi prodávané je vyrobeno výhradně v České republice s důrazem na kvalitu zpracování.
Provádíme:Dodání a montáž plovoucích podlah,Dodání a montáž masivních dřevěných podlah,Renovace dřevěných podlah,Vyrovnání podkladů ( nivelace),Pokládka dřevotřískových a osb desek,Dodání a montáž dveří a zárubní včetně kování,Dodání a montáž PVC.
Konferenční stolky mají v naší nabídce významné místo, nabízíme více než 150 modelů. Konferenční stolky jsou rozdělěny do dvou základních kategorií - konferenční stolky dřevěné a konferenční stolky skleněné. Všechny konferenční stolky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a od předních výrobců. Vkusné konferenční stolky jsou praktickým a vkusným doplňkem každého obytného prostoru.
Pri nákupe nad 200,- € preprava zdarma
HOTBLOK a GT bloky pro pasivní a nízkoenergetické domy
Stavte svépomocí, je to snadné s našimi tvárnicemi.
Hotblok to je revoluce ve stavebnictví.
Klasika - keramzit - zdící cihly Hotblok a GT blok, Stropní systém z polystyrénu, zateplovací fólie Lupotherm, desky Gigapan, střešní panely SIP, Hotblok a GT blok jsme registrovali v Zelená úsporám ...
Pasivní a nizkoenergetické domy - stavební materiál Hotblok.

Jste spokojeni ?

Ano,bez výhrad (51 | 89%)
Ano, (3 | 5%)
Je co zlepšovat (1 | 2%)
Nespokojen (2 | 4%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one